blog je hlídán kamerou!!!!!¨

něco o 5 angels

29. prosince 2010 v 8:45 | tessangel

O skupině

Dívčí skupina 5angels byla založena v roce 2007 Michalem Mertlem, který se stal jejím manažerem. Skupinu tvořili členky AT Studia Domino Kristýna Pecková, Niki Šneidrová, Týna Šlingrová, Nikola Mertlová a Tereza Procházková. Terezka se na jaře 2008 rozhodla ze skupiny odejít a věnovat se disco dance v ATS Domino.

Novou členkou skupiny se v červnu 2008 stala Diana Kahleová, žákyně soukromé baletní školy Pirueta.
Skupina společně absolvovala spousty koncertů a vystoupení po celé ČR, natočila klip na píseň Ples Démonů, objevila se dvakrát v pořadu Inbox na Očku, v české i slovenské televizi.

Velkým úspěchem byl jejich samostatný koncert v pražské Lucerně s hostem Danielem Nekonečným a vlastní muzikálová show "Tajemství 5 andělů".

V červenci 2009 odchází ze skupiny Diana Kahleová, která byla přijata ke studiu tance na Taneční konzervatoři v Praze a vystupování se skupinou by zřejmě časově nezvládala.

V srpnu 2009 odcházejí po neshodách s manažerem další tři členky skupiny Kristýna Pecková, Niki Šneidrová a Týna Šlingrová. Skupina je kromě dcery manažera Nikoly Mertlové kompletně vyměněna.

Nyní jí tvoří další noví čtyři andílci, kteří neprošli konkurzem ale i přesto se stali členkami skupiny 5angels. Holky se vzájemně skvěle doplňují a na každém jejich dalším koncertu je vidět zlepšení.

Skupinu 5angels čeká do budoucna hodně práce. Mají kompletně nahrát desku Zlatá edice, kde budou všechny písničky z prvního alba 5angels (kompletné přezpívané) + písničky Tajemství a You'll always find your way back home. V létě mají vydat další desku, kde budou úplně nové písničky. Ve stejný čas mají natáčet celovečerní taneční film, který bude ve stylu HSM a Hannah Montana a bude se promítat v kinech po celé střední Evropě. A mnohé další. Duet s Lucií Vondráčkovou, velký benefiční koncert Dobrý úmysl Bona Mente s TV přenosem.
5 angels

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

blog je hlídán kamerou!!!!!